Wieloletnia propozycja programowa ZHP

Wyniki etapu jesiennego
, / 1397 0

Wyniki etapu jesiennego

SHARE
Wyniki etapu jesiennego

Już są! Świeże i pachnące wyniki etapu jesiennego!

Nie przedłużając oczekiwań, wśród zastępów harcerskich najlepszy okazał się zastęp LAS (44 DH „Buki”) z Gniezna, uzyskując 180.3 punkty! Drugie miejsce zajął warszawski zastęp Sowy (134 WDH „Czarneccy”) z wynikiem 142.3 punktów, a trzecie zastęp Amigos (VI GDH Traperzy) z Kutna z wynikiem 106.4 pkt. Gratulacje!

Wśród harcerzy starszych prym wiedzie zastęp Ostoja (1 WDP „Ostoja) z Inowrocławia z zawrotnym wynikiem 280.2 punktów! Jest to też zarazem najwyższy wynik uzyskany w tym etapie Turnieju, gratulacje! Drugie miejsce zajął zastęp KHAPKA MK (19 DH „Buki”) z Nowego Tomyśla uzyskując 222.7 punktu. Trzecie miejsce przypada zastępowi Wilcza Rada (7 ŁDH „Wataha”) z Łodzi – zdobyli oni 181 punktów!

Spośród zastępów wędrowniczych najwięcej punktów zdobył zastęp Envintalaya (WGSH „11”) z Wrocławia uzyskując 234.7 punktów. Na drugim i trzecim miejscu znalazły się dwa zastępy z Hufca Białystok: zastęp Ogniwa (15 BDH „Mrok”) z wynikiem 127.6 punktu oraz zastęp Stępka (19 BWDH „Galeon”) z wynikiem 123 punktów!

 Gratulacje!

Z wszystkimi zastępami, które spełniły wymagania określone regulaminem skontaktujemy się w niedługim czasie w celu uzgodnienia szczegółów dotyczących wysyłki naszywek na proporce. Oczekujcie zatem maili.

Na koniec garść statystyk. W etapie jesiennym zgłoszono 152 raporty z realizacji zadań wykonanych przez 38 zastępów! Najwięcej zadań (14) wykonał zastęp Ostoja, nic więc dziwnego, że to właśnie ten zastęp uzyskał najwyższy wynik w tym etapie. Ten etap zaliczyło łącznie 31 zastępów (zrealizowane minim po 1 zadaniu z dwóch różnych kierunków programowych). W czasie etapu jesiennego stronę turnieju odwiedzono łącznie 11 669 razy (unikalne sesje).

Pełne zestawienie wyników można zobaczyć klikając w poniższy link:

Wyniki etapu jesiennego

 Komunikat:

Przypominamy o dodawaniu raportów niezwłocznie po ich zrealizowaniu! Dzięki temu nasza Rada Turnieju szybciej się z nimi upora, a Wy otrzymacie wyniki kolejnego etapu szybciej. Przypominamy również o nowym poradniku „Jak pisać raporty?„.

Powodzenia w etapie zimowym!

Leave A Reply

Your email address will not be published.

PASSWORD RESET

REGISTER


LOG IN