Wieloletnia propozycja programowa ZHP

Są już wyniki z pierwszego etapu Turnieju!

Są już wyniki z pierwszego etapu Turnieju!

SHARE
, / 1214 1

Miło nam poinformować Was o tym, że udało nam się ukończyć pracę nad raportami i możemy udostępnić Wam wyniki pierwszego etapu Turnieju Zastępów! Jesteśmy z Was dumni i z podziwem sprawdzaliśmy opisy Waszego zaangażowania i włożonego trudu w realizację zadań turniejowych. Już teraz jesteśmy przekonani, że w kolejnych etapach dacie z siebie wszystko! Mamy nadzieję, że patrząc na Was, dołączą do nas nowe osoby!

W tym roku możecie zobaczyć wyniki podzielone na kategorie w zakładce klasyfikacja 2015/2016 pod następującym adresem: http://turniej.zhp.pl/wyniki/

Pamiętajcie, że w razie wątpliwości jesteśmy do Waszej dyspozycji. Wystarczy się z nami skontaktować poprzez formularz dostępny na stronie Turnieju.

Pozdrawiamy Was ciepło i mocno Wam kibicujemy!

One Comment

Leave A Reply

Your email address will not be published.

PASSWORD RESET

REGISTER


LOG IN