Wieloletnia propozycja programowa ZHP

Wyniki Turnieju!

Wyniki Turnieju!

SHARE
, / 616 0

Czuwaj!

Mam zaszczyt poinformować Was wszystkich, że są już dostępne wyniki Turnieju Zastępów ZHP! 🙂 Gratulujemy wszystkim a w szczególności dziękujemy Wam za włożony trud w pracę nad zadaniami i samym sobą! Jesteście niesamowici i sprawiliście wiele radości całej Radzie Turnieju, która miała przyjemność sprawdzać Wasze raporty. Dziękujemy Wam ponieważ widzieliśmy jak z etapu na etap jesteście coraz lepsi! A właśnie o to chodzi!

Są też niestety kwestie mniej przyjemne… Wiele z zastępów niestety nie spełniło wymagań początkowych Turnieju. Są nimi między innymi opis i zdjęcie zastępu. Nie chcąc umniejszać Waszej pracy i dyskwalifikować tych zastępów postanowiliśmy co następuje:

NIE DYSKWALIFIKUJEMY ZASTĘPÓW NIE SPEŁNIAJĄCYCH TYCH WYMOGÓW, JEDNAK ZAWIESZAMY WYSYŁKĘ NAGRÓD ORAZ PLAKIETEK DO CZASU UZUPEŁNIENIA BRAKÓW.

Chciałabym również bardzo podziękować Radzie Turnieju za włożoną pracę oraz wsparcie tego projektu! Nie zapominam również o naszych technicznych mistrzach! Dziękuję Panowie! 🙂 Dzięki Wam wszystkim mamy co dzisiaj świętować! 🙂

Wyniki znajdziecie na http://turniej.zhp.pl/wyniki/

Dziekan Rady Turnieju Zastępów
phm. Malwina Siwczak HR

Leave A Reply

Your email address will not be published.

PASSWORD RESET

REGISTER


LOG IN