To już jest koniec ! – WYNIKI

, / 203 0

Kochani !

Właśnie zakończyliśmy sprawdzanie raportów w ostatniej edycji Turnieju Zastępów i Turnieju Gromad !

Gratulujemy serdecznie zwycięzcom !

Jak zwykle wyniki znaleźć możecie:

Wyniki

Na dniach zajmiemy się zamawianiem nagród i dystrybucją dyplomów. W razie pytań śmiało piszcie 🙂

Korzystając z okazji chciałabym bardzo podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w projekt. Zarówno tym, którzy byli z nami tylko chwilę, jak i tym, którzy przetrwali całe cztery lata. Bez Was nie byłoby uśmiechów na twarzach uczestników, a co najważniejsze nie otrzymaliby oni informacji zwrotnej o swoich działaniach.

Szczególne podziękowania dla wszystkich dziekanów: Malwina Siwczak, Aleksandra Golecka, Wiola Tarasiewicz, Joanna Fojt, Teresa Zawadzka ! To głównie dzięki Wam cały projekt hulał przez te cztery lata 🙂

Na koniec dziękuję Wam, drodzy drużynowi i zastępowi, za zgłoszenie Waszych jednostek do turnieju i podjęcia działań z tym związanych. Mamy nadzieję, że wykonane przez Was zadania pozytywnie wpłynęły na Waszą pracę.

Do zobaczenia na harcerskim szlaku !

hm. Marta Wyszkowska

Koordynator Turnieju Gromad i Turnieju Zastępów