Wieloletnia propozycja programowa ZHP

Klasyfikacja 2014/2015

Klasyfikacja 2014/2015

Klasyfikacja generalna:

Harcerze

Nazwa zastępu Hufiec Chorągiew Wymagania? Proporzec? Wynik
Epsilon, 8 Wałbrzyska Drużyna Harcerska INFINITY Hufiec Ziemi Wałbrzyskiej Chorągiew Dolnośląska TAK TAK 779.9 + 300 + 50 = 1129.9
Amigos, VI Grunwaldzka Drużyna Harcerska Traperzy Hufiec Kutno Chorągiew Łódzka TAK TAK 542.1 + 300 + 50 = 892.1
Baksztag, 3 Wodna Andrychowska Drużyna Harcerska “Pogoria” Hufiec ZHP Andrychów Chorągiew Krakowska NIE NIE 631 + 200 = 831
Sowy, 134 Warszawska Drużyna Harcerska „Czarneccy” im. Romualda Traugutta Hufiec Warszawa Centrum Chorągiew Stołeczna NIE NIE 393.5 + 200 = 593.5
LAS, 44 Drużyna Harcerska „Buki” Hufiec Gniezno im. Bolesława Chrobrego Chorągiew Wielkopolska NIE NIE 362.8 + 200 = 562.8
MAŁY KAMASZ, 4 Drużyna Harcerska Hufiec Ziemi Sanockiej Chorągiew Podkarpacka TAK TAK 345.6 + 300 + 50 = 695.6
Niezapominajki, 29 DH „Pogodni” Hufiec Wyszków Chorągiew Mazowiecka TAK TAK 343.8 + 300 + 50 = 693.8
Zieleniaki, 26 DH „Poszukiwacze zieleni” z Nowej Soli Hufiec Nowa Sól Chorągiew Ziemi Lubuskiej TAK TAK 272.5 + 300 + 50 = 622.5
Zastęp Zastępowych ODLOTY, 11 Tarnowska Drużyna Harcerska „Skrzydlaci” im. Orląt Lwowskich Hufiec ZHP Tarnów Chorągiew Krakowska NIE NIE 95.0 + 200 = 295
Parasol, 1 drużyna harcerska im. Przemyslawa II Hufiec Śrem Chorągiew Wielkopolska NIE NIE 67.6 + 100 = 167.6
Raban, 24 Stalowowolska Drużyna Harcerska „Szekle” Hufiec Stalowa Wola Chorągiew Podkarpacka NIE NIE 49.1 + 100 = 149.1
Beznazwy, 7 Grunwaldzka Drużyna Harcerska im. Janusza Korczaka Hufiec Malbork Chorągiew Gdańska NIE NIE 31.4 + 100 = 131.4
KLAN, 44 Drużyna Harcerzy „Baszta” im. hm. Floriana Marciniaka Hufiec Hufiec ZHP Gniezno im. Bolesława Chrobrego Chorągiew Wielkopolska NIE NIE 31.2 = 31.2
TRAPERZY, 10.Drużyna Harcerska „TRAPERSKI KRĄG” z Suśca Hufiec Tomaszów Lubelski Chorągiew Lubelska NIE NIE 0.5 = 0.5
Poszukiwacze Przygód, 44 DH Adventure Hufiec „Orłów” Garwolin Chorągiew Stołeczna NIE NIE 0.0 = 0.0
Reverentia, 33 ŁDH im. Marii „Rysi” Masłowskiej Hufiec Hufiec Łódź Polesie Chorągiew Łódzka NIE NIE 0.0 = 0.0
K2, 9 DH „Szarotka” o specjalności Czerwonych Beretów – Górskiej Hufiec ZHP Oława Chorągiew Dolnośląska NIE NIE 0.0 = 0.0

 

Harcerze Starsi

Nazwa zastępu Hufiec Chorągiew Wymagania? Proporzec? Wynik
Ostoja, 1 Wielopoziomowa Drużyna Puszczańska „Ostoja” Hufiec Inowrocław Chorągiew Kujawsko-Pomorska TAK TAK 1047.0 + 300 + 50 = 1397
KHAPKA MK, 19 Drużyna Harcerska „BUKI” im. Aleksandra Kamińskiego Hufiec Nowy Tomyśl Chorągiew Wielkopolska TAK TAK 897.7 + 300 + 50 = 1247.7
Wilcza Rada, 7 Łódzka Drużyna Harcerska „Wataha” Hufiec Łódź-Bałuty Chorągiew Łódzka TAK TAK 598.8 + 300 + 50 = 948.8
Piękni Młodzi Profesjonalni, VI Grunwaldzka Drużyna Harcerska Traperzy Hufiec Kutno Chorągiew Łódzka TAK TAK 441.9 + 300 + 50 = 791.9
ZetZet-is, 103 Olsztyńska Drużyna Harcerek i Harcerek Starszych „Salmatis” Hufiec Rodło Chorągiew Warmińsko-Mazurska TAK TAK 346.4 + 300 + 50 = 696.4
Sulima, 16 Grunwaldzka Drużyna Harcerska im.Jana Jaworowskiego ps. Maryśka Hufiec Hufiec Kędzierzyn-Koźle Chorągiew Opolska TAK TAK 245.1 + 300 + 50 = 595.1
MERITUM, 5 Drużyna Harcerska „Ad Astra” im. Braci Romockich Hufiec Trzebinia Chorągiew Krakowska NIE TAK 193.8 + 200 + 50 = 443.8
Wybrańcy pająka, 27 Gdyńska Drużyna Harcerska „Pajęczaki” Hufiec Gdynia Chorągiew Gdańska NIE NIE 192.1 + 200 = 392.1
Buchta, 5 KDH-ek Shenandu Hufiec Krosno Chorągiew Podkarpacka NIE TAK 187.9 + 200 + 50 = 437.9
Luna, 88 Gdyńska Drużyna Harcerska „Álfar” Hufiec Gdynia Chorągiew Gdańska NIE NIE 107.3 + 100 = 207.3
Brygada, 100 Poznańska Drużyna Harcerzy im. Generała Stanisława Maczka Hufiec Poznań Grunwald Chorągiew Wielkopolska NIE NIE 103.6 + 200 = 303.6
Rafa Koralowa, 217 Łódzka Wodna Drużyna Harcerek Hufiec Łódź – Bałuty Chorągiew Łódzka NIE NIE 82.5 + 100 = 182.5
Aspera, 30 DH „Szturmowcy” im. Szarych Szeregów Hufiec Toruń im. Mikołaja Kopernika Chorągiew Kujawsko-Pomorska NIE NIE 69.8 + 100 = 169.8
Zastęp Zastępowych „Godzina W”, 96 Łódzka Drużyna Starszoharcerska „GWARDIA” Hufiec Łódź Górna Chorągiew Łódzka NIE NIE 46.0 + 100 = 146
Výbojné Veverky, 56 ŁDH-ek „Wiewióry” im. gen. cc. Elżbiety Zawackiej „Zo” Hufiec Łódź-Bałuty „Promienistych” Chorągiew Łódzka NIE NIE 45.9 = 45.9
Apollo, 87 Toruńska Drużyna Harcerska im. Stefana Mirowskiego „Pegaz” Hufiec Toruń Chorągiew Kujawsko-Pomorska NIE NIE 39.5 = 39.5
Watra, 9 Pabianicka Drużyna Wędrownicza Diamir Hufiec Hufiec ZHP Pabianice Chorągiew Łódzka NIE NIE 28.0 + 100 = 128
Sowy, KSth Stalowa Trzynastka im. gen. Józefa Bema Hufiec Chorągiew Łódzka Chorągiew Łódzka NIE NIE 19.9 + 100 = 119.9
Oddział Ponury, 77 Zagłębiowskiej Drużyny Harcerskiej „Cometa” im. Płk Jana Piwnika „Ponury” Hufiec Ziemi Będzińskiej Chorągiew Śląska NIE NIE 7.1 = 7.1
Błękitno-Błękitne, 12 Drużyna Harcerska „Watra” Hufiec Hufiec ZHP Rawicz Chorągiew Wielkopolska NIE NIE 0.0 = 0.0
Wataha, 3 Skoczowska Drużyna Starszoharcerska „3xem” Hufiec Ziemi Cieszyńskiej Chorągiew Śląska NIE NIE 0.0 = 0.0
Feniks, 73 Łódzka Drużyna Harcerek „Burza” Hufiec Łódź-Bałuty „Promieniści” Chorągiew Łódzka NIE NIE 0.0 = 0.0
Semper Fidelis, 8 Żuromińska Drużyna Harcerska Hufiec Żuromin Chorągiew Mazowiecka NIE NIE 0.0 = 0.0
Muczne, 132 Mazowiecka Drużyna Harcerek ” Wielkie Bractwo Halicza” Hufiec Zielonka Chorągiew Stołeczna NIE NIE 0.0 = 0.0
Wataha, 1 Żarska Drużyna Harcerska Wielopoziomowa Wilki 2 Hufiec Żary Chorągiew Ziemi Lubuskiej NIE NIE 0.0 = 0.0
Hakuna Matata, 109 Szamotulaka Drużyna Harcerek ISKRA Hufiec Hufiec ZHP Szamotuły Chorągiew Wielkopolska NIE NIE 0.0 = 0.0
Iskra, 321 Warszawska Drużyna Starszoharcerska „Fenix” Hufiec Warszawa Wola Chorągiew Stołeczna NIE NIE 0.0 = 0.0
La’Barbary, 21. Bogoryjska Drużyna Harcerska im. Jędrusiów Hufiec ZHP Staszów im. Tadeusza Kościuszki Chorągiew Kielecka NIE NIE 0.0 = 0.0

 

Wędrownicy

Nazwa zastępu Hufiec Chorągiew Wymagania? Proporzec? Wynik
Envintalaya, Wrocławski Grunwaldzki Szczep Harcerski „11” Hufiec Wrocław Chorągiew Dolnośląska TAK TAK 681.4 + 300 + 50 = 1031.4
Królestwo Sulimy, 14 Jarosławska Drużyna Harcerska „Królestwo Sulimy” im. Zawiszy Czarnego Hufiec Jarosław Chorągiew Podkarpacka TAK TAK 508.2 + 300 + 50 = 858.2
Ogniwa, 15 Białostocka Drużyna Harcerska „Mrok” im. Szarych Szeregów Hufiec Białystok Chorągiew Białostocka TAK NIE 436.8 + 300 = 736.8
Stępka, 19 Białostocka Wodna Drużyna Harcerska „Galeon” im. adm. Arenda Dickmanna Hufiec Białystok Chorągiew Białostocka TAK TAK 243.6 + 300 + 50 = 593.6
Szaniec, 3 Żarska Drużyna Harcerska Wielopoziomowa „Kamyki” Hufiec Żary Chorągiew Ziemi Lubuskiej NIE NIE 92.9 + 100 = 192.9
Jelenie w terenie, 3 Pabianicka Drużyna Harcerska im. płk Jana Kilińskiego „Czarna Trójka” Hufiec Pabianice Chorągiew Łódzka NIE NIE 91.4 + 200 = 291.4
Czarna Ósemka „ORŁY”, 8 Kielecka Drużyna Harcerzy im. Zawiszy Czarnego „Czarna Ósemka” Hufiec Kielce-Południe Chorągiew Kielecka NIE NIE 59.8 + 100 = 159.8
Fuego, 44 Pabianicka Drużyna Harcerska Ignis Hufiec Hufiec ZHP Pabianice Chorągiew Łódzka NIE NIE 14.4 = 14.4
Wędrownicy 1 Szczep Harcerski „Błękitna Jedynka” w Górsku, Hufiec Toruń Chorągiew Kujawsko-Pomorska NIE NIE 0.0 = 0.0
ATP, 111 Boguszowska Drużyna Wędrownicza „Watra” Hufiec Wałbrzych Chorągiew Dolnośląska NIE NIE 0.0 = 0.0
Dzikie Biedronki, 3 PDH im.płk. Jana Kilińskiego „Bordowo-Czarna Trójka” Hufiec Pabianice Chorągiew Łódzka NIE NIE 0.0 = 0.0

 

Wyniki cząstkowe

Nazwa Etap 1 Etap 2 Etap 3 Suma z etapów Premie Proporzec Suma
Ostoja, 1 Wielopoziomowa Drużyna Puszczańska „Ostoja” 281.2 375.4 390.4 1047.0 300 50 1397
KHAPKA MK, 19 Drużyna Harcerska „BUKI” im. Aleksandra Kamińskiego 222.7 380.4 294.6 897.7 300 50 1247.7
Epsilon, 8 Wałbrzyska Drużyna Harcerska INFINITY 101.8 266.2 411.9 779.9 300 50 1129.9
Envintalaya, Wrocławski Grunwaldzki Szczep Harcerski „11” 234.7 170.2 276.5 681.4 300 50 1031.4
Wilcza Rada, 7 Łódzka Drużyna Harcerska „Wataha” 181.0 202.8 215.0 598.8 300 50 948.8
Amigos, VI Grunwaldzka Drużyna Harcerska Traperzy 115.7 210.3 216.1 542.1 300 50 892.1
Królestwo Sulimy, 14 Jarosławska Drużyna Harcerska „Królestwo Sulimy” im. Zawiszy Czarnego 91.3 236.1 180.8 508.2 300 50 858.2
Piękni Młodzi Profesjonalni, VI Grunwaldzka Drużyna Harcerska Traperzy 138.3 162.6 141.0 441.9 300 50 791.9
Ogniwa, 15 Białostocka Drużyna Harcerska „Mrok” im. Szarych Szeregów 202.2 234.6 0.0 436.8 300 736.8
Sowy, 134 Warszawska Drużyna Harcerska „Czarneccy” im. Romualda Traugutta 142.3 251.2 0.0 393.5 200 593.5
LAS, 44 Drużyna Harcerska „Buki” 180.3 182.5 0.0 362.8 200 562.8
ZetZet-is, 103 Olsztyńska Drużyna Harcerek i Harcerek Starszych „Salmatis” 134.2 101.7 110.5 346.4 300 50 696.4
MAŁY KAMASZ, 4 Drużyna Harcerska 103.3 143.5 98.8 345.6 300 50 695.6
Niezapominajki, 29 DH „Pogodni” 67.3 103.2 173.3 343.8 300 50 693.8
Zieleniaki, 26 DH „Poszukiwacze zieleni” z Nowej Soli 61.3 112.4 98.8 272.5 300 50 622.5
Sulima, 16 Grunwaldzka Drużyna Harcerska im.Jana Jaworowskiego ps. Maryśka 67.9 122.7 54.5 245.1 300 50 595.1
Stępka, 19 Białostocka Wodna Drużyna Harcerska „Galeon” im. adm. Arenda Dickmanna 123.0 31.2 89.4 243.6 300 50 593.6
MERITUM, 5 Drużyna Harcerska „Ad Astra” im. Braci Romockich 79.7 64.1 50.0 193.8 200 50 443.8
Wybrańcy pająka, 27 Gdyńska Drużyna Harcerska „Pajęczaki” 91.3 100.8 0.0 192.1 200 392.1
Buchta, 5 KDH-ek Shenandu 25.0 71.2 91.7 187.9 200 50 437.9
Luna, 88 Gdyńska Drużyna Harcerska „Álfar” 79.5 27.8 0.0 107.3 100 207.3
Brygada, 100 Poznańska Drużyna Harcerzy im. Generała Stanisława Maczka 35.0 68.6 0.0 103.6 200 303.6
Zastęp Zastępowych ODLOTY, 11 Tarnowska Drużyna Harcerska „Skrzydlaci” im. Orląt Lwowskich 63.8 31.2 0.0 95.0 200 295
Szaniec, 3 Żarska Drużyna Harcerska Wielopoziomowa „Kamyki” 92.9 0.0 0.0 92.9 100 192.9
Jelenie w terenie, 3 Pabianicka Drużyna Harcerska im. płk Jana Kilińskiego „Czarna Trójka” 45.0 46.4 0.0 91.4 200 291.4
Rafa Koralowa, 217 Łódzka Wodna Drużyna Harcerek 82.5 0.0 0.0 82.5 100 182.5
Aspera, 30 DH „Szturmowcy” im. Szarych Szeregów 0.0 69.8 0.0 69.8 100 169.8
Parasol, 1 drużyna harcerska im. Przemyslawa II 35.1 32.5 0.0 67.6 100 167.6
Czarna Ósemka „ORŁY”, 8 Kielecka Drużyna Harcerzy im. Zawiszy Czarnego „Czarna Ósemka” 40.4 19.4 0.0 59.8 100 159.8
Raban, 24 Stalowowolska Drużyna Harcerska „Szekle” 49.1 0.0 0.0 49.1 100 149.1
Zastęp Zastępowych „Godzina W”, 96 Łódzka Drużyna Starszoharcerska „GWARDIA” 46.0 0.0 0.0 46.0 100 146
Výbojné Veverky, 56 ŁDH-ek „Wiewióry” im. gen. cc. Elżbiety Zawackiej „Zo” 45.9 0.0 0.0 45.9 45.9
Apollo, 87 Toruńska Drużyna Harcerska im. Stefana Mirowskiego „Pegaz” 39.5 0.0 0.0 39.5 39.5
Beznazwy, 7 Grunwaldzka Drużyna Harcerska im. Janusza Korczaka 3.0 28.4 0.0 31.4 100 131.4
KLAN, 44 Drużyna Harcerzy „Baszta” im. hm. Floriana Marciniaka 31.2 0.0 0.0 31.2 31.2
Watra, 9 Pabianicka Drużyna Wędrownicza Diamir 28.0 0.0 0.0 28.0 100 128
Sowy, KSth Stalowa Trzynastka im. gen. Józefa Bema 19.9 0.0 0.0 19.9 100 119.9
Fuego, 44 Pabianicka Drużyna Harcerska Ignis 14.4 0.0 0.0 14.4 14.4
Oddział Ponury, 77 Zagłębiowskiej Drużyny Harcerskiej „Cometa” im. Płk Jana Piwnika „Ponury” 7.1 0.0 0.0 7.1 7.1
TRAPERZY, 10.Drużyna Harcerska „TRAPERSKI KRĄG” z Suśca 0.5 0.0 0.0 0.5 0.5
Wędrownicy 1 Szczep Harcerski „Błękitna Jedynka” w Górsku, 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Poszukiwacze Przygód, 44 DH Adventure 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Błękitno-Błękitne, 12 Drużyna Harcerska „Watra” 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
ATP, 111 Boguszowska Drużyna Wędrownicza „Watra” 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Wataha, 3 Skoczowska Drużyna Starszoharcerska „3xem” 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Feniks, 73 Łódzka Drużyna Harcerek „Burza” 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Reverentia, 33 ŁDH im. Marii „Rysi” Masłowskiej 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Semper Fidelis, 8 Żuromińska Drużyna Harcerska 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Muczne, 132 Mazowiecka Drużyna Harcerek ” Wielkie Bractwo Halicza” 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Wataha, 1 Żarska Drużyna Harcerska Wielopoziomowa Wilki 2 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Hakuna Matata, 109 Szamotulaka Drużyna Harcerek ISKRA 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Iskra, 321 Warszawska Drużyna Starszoharcerska „Fenix” 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
K2, 9 DH „Szarotka” o specjalności Czerwonych Beretów – Górskiej 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
La’Barbary, 21. Bogoryjska Drużyna Harcerska im. Jędrusiów 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Dzikie Biedronki, 3 PDH im.płk. Jana Kilińskiego „Bordowo-Czarna Trójka” 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

 

Wyniki w etapach

ETAP 1

Harcerze

Nazwa zastępu Hufiec Chorągiew Premia? Wynik
LAS, 44 Drużyna Harcerska „Buki” Hufiec Gniezno im. Bolesława Chrobrego Chorągiew Wielkopolska TAK 180.3 + 100 = 280.3
Sowy, 134 Warszawska Drużyna Harcerska „Czarneccy” im. Romualda Traugutta Hufiec Warszawa Centrum Chorągiew Stołeczna TAK 142.3 + 100 = 242.3
Amigos, VI Grunwaldzka Drużyna Harcerska Traperzy Hufiec Kutno Chorągiew Łódzka TAK 115.7 + 100 = 215.7
MAŁY KAMASZ, 4 Drużyna Harcerska Hufiec Ziemi Sanockiej Chorągiew Podkarpacka TAK 103.3 + 100 = 203.3
Epsilon, 8 Wałbrzyska Drużyna Harcerska INFINITY Hufiec Ziemi Wałbrzyskiej Chorągiew Dolnośląska TAK 101.8 + 100 = 201.8
Niezapominajki, 29 DH „Pogodni” Hufiec Wyszków Chorągiew Mazowiecka TAK 67.3 + 100 = 167.3
Zastęp Zastępowych ODLOTY, 11 Tarnowska Drużyna Harcerska „Skrzydlaci” im. Orląt Lwowskich Hufiec ZHP Tarnów Chorągiew Krakowska TAK 63.8 + 100 = 163.8
Zieleniaki, 26 DH „Poszukiwacze zieleni” z Nowej Soli Hufiec Nowa Sól Chorągiew Ziemi Lubuskiej TAK 61.3 + 100 = 161.3
Raban, 24 Stalowowolska Drużyna Harcerska „Szekle” Hufiec Stalowa Wola Chorągiew Podkarpacka TAK 49.1 + 100 = 149.1
Parasol, 1 drużyna harcerska im. Przemyslawa II Hufiec Śrem Chorągiew Wielkopolska TAK 35.1 + 100 = 135.1
KLAN, 44 Drużyna Harcerzy „Baszta” im. hm. Floriana Marciniaka Hufiec Hufiec ZHP Gniezno im. Bolesława Chrobrego Chorągiew Wielkopolska NIE 31.2
Beznazwy, 7 Grunwaldzka Drużyna Harcerska im. Janusza Korczaka Hufiec Malbork Chorągiew Gdańska NIE 3.0
TRAPERZY, 10.Drużyna Harcerska „TRAPERSKI KRĄG” z Suśca Hufiec Tomaszów Lubelski Chorągiew Lubelska NIE 0.5

 

Harcerze Starsi

Nazwa zastępu Hufiec Chorągiew Wynik Wymagania?
Ostoja, 1 Wielopoziomowa Drużyna Puszczańska „Ostoja” Hufiec Inowrocław Chorągiew Kujawsko-Pomorska TAK 281.2 + 100 = 381.2
KHAPKA MK, 19 Drużyna Harcerska „BUKI” im. Aleksandra Kamińskiego Hufiec Nowy Tomyśl Chorągiew Wielkopolska TAK 222.7 + 100 = 322.7
Wilcza Rada, 7 Łódzka Drużyna Harcerska „Wataha” Hufiec Łódź-Bałuty Chorągiew Łódzka TAK 181.0 + 100 = 281
Piękni Młodzi Profesjonalni, VI Grunwaldzka Drużyna Harcerska Traperzy Hufiec Kutno Chorągiew Łódzka TAK 138.3 + 100 = 238.3
ZetZet-is, 103 Olsztyńska Drużyna Harcerek i Harcerek Starszych „Salmatis” Hufiec Rodło Chorągiew Warmińsko-Mazurska TAK 134.2 + 100 = 234.2
Wybrańcy pająka, 27 Gdyńska Drużyna Harcerska „Pajęczaki” Hufiec Gdynia Chorągiew Gdańska TAK 91.3 + 100 = 191.3
Rafa Koralowa, 217 Łódzka Wodna Drużyna Harcerek Hufiec Łódź – Bałuty Chorągiew Łódzka TAK 82.5 + 100 = 182.5
MERITUM, 5 Drużyna Harcerska „Ad Astra” im. Braci Romockich Hufiec Trzebinia Chorągiew Krakowska TAK 79.7 + 100 = 179.7
Luna, 88 Gdyńska Drużyna Harcerska „Álfar” Hufiec Gdynia Chorągiew Gdańska TAK 79.5 + 100 = 179.5
Sulima, 16 Grunwaldzka Drużyna Harcerska im.Jana Jaworowskiego ps. Maryśka Hufiec Hufiec Kędzierzyn-Koźle Chorągiew Opolska TAK 67.9 + 100 = 167.9
Zastęp Zastępowych „Godzina W”, 96 Łódzka Drużyna Starszoharcerska „GWARDIA” Hufiec Łódź Górna Chorągiew Łódzka TAK 46.0 + 100 = 146
Výbojné Veverky, 56 ŁDH-ek „Wiewióry” im. gen. cc. Elżbiety Zawackiej „Zo” Hufiec Łódź-Bałuty „Promienistych” Chorągiew Łódzka NIE 45.9
Apollo, 87 Toruńska Drużyna Harcerska im. Stefana Mirowskiego „Pegaz” Hufiec Toruń Chorągiew Kujawsko-Pomorska NIE 39.5
Brygada, 100 Poznańska Drużyna Harcerzy im. Generała Stanisława Maczka Hufiec Poznań Grunwald Chorągiew Wielkopolska TAK 35.0 + 100 = 135
Watra, 9 Pabianicka Drużyna Wędrownicza Diamir Hufiec Hufiec ZHP Pabianice Chorągiew Łódzka TAK 28.0 + 100 = 128
Buchta, 5 KDH-ek Shenandu Hufiec Krosno Chorągiew Podkarpacka NIE 25.0
Sowy, KSth Stalowa Trzynastka im. gen. Józefa Bema Hufiec Chorągiew Łódzka Chorągiew Łódzka TAK 19.9 + 100 = 119.9
Oddział Ponury, 77 Zagłębiowskiej Drużyny Harcerskiej „Cometa” im. Płk Jana Piwnika „Ponury” Hufiec Ziemi Będzińskiej Chorągiew Śląska NIE 7.1

 

Wędrownicy

Nazwa zastępu Hufiec Chorągiew Premia? Wynik
Envintalaya, Wrocławski Grunwaldzki Szczep Harcerski „11” Hufiec Wrocław Chorągiew Dolnośląska TAK 234.7 + 100 = 334.7
Ogniwa, 15 Białostocka Drużyna Harcerska „Mrok” im. Szarych Szeregów Hufiec Białystok Chorągiew Białostocka TAK 202.2 + 100 = 302.2
Stępka, 19 Białostocka Wodna Drużyna Harcerska „Galeon” im. adm. Arenda Dickmanna Hufiec Białystok Chorągiew Białostocka TAK 123.0 + 100 = 223
Szaniec, 3 Żarska Drużyna Harcerska Wielopoziomowa „Kamyki” Hufiec Żary Chorągiew Ziemi Lubuskiej TAK 92.9 + 100 = 192.9
Królestwo Sulimy, 14 Jarosławska Drużyna Harcerska „Królestwo Sulimy” im. Zawiszy Czarnego Hufiec Jarosław Chorągiew Podkarpacka TAK 91.3 + 100 = 191.3
Jelenie w terenie, 3 Pabianicka Drużyna Harcerska im. płk Jana Kilińskiego „Czarna Trójka” Hufiec Pabianice Chorągiew Łódzka TAK 45.0 + 100 = 145
Czarna Ósemka „ORŁY”, 8 Kielecka Drużyna Harcerzy im. Zawiszy Czarnego „Czarna Ósemka” Hufiec Kielce-Południe Chorągiew Kielecka TAK 40.4 + 100 = 140.4
Fuego, 44 Pabianicka Drużyna Harcerska Ignis Hufiec Hufiec ZHP Pabianice Chorągiew Łódzka NIE 14.4

ETAP 2

Harcerze

Nazwa zastępu Hufiec Chorągiew Premia? Wynik
Epsilon, 8 Wałbrzyska Drużyna Harcerska INFINITY Hufiec Ziemi Wałbrzyskiej Chorągiew Dolnośląska TAK 266.2 + 100 = 366.2
Sowy, 134 Warszawska Drużyna Harcerska „Czarneccy” im. Romualda Traugutta Hufiec Warszawa Centrum Chorągiew Stołeczna TAK 251.2 + 100 = 351.2
Baksztag, 3 Wodna Andrychowska Drużyna Harcerska „Pogoria” Hufiec ZHP Andrychów Chorągiew Krakowska TAK 221.9 + 100 = 321.9
Amigos, VI Grunwaldzka Drużyna Harcerska Traperzy Hufiec Kutno Chorągiew Łódzka TAK 210.3 + 100 = 310.3
LAS, 44 Drużyna Harcerska „Buki” Hufiec Gniezno im. Bolesława Chrobrego Chorągiew Wielkopolska TAK 182.5 + 100 = 282.5
MAŁY KAMASZ, 4 Drużyna Harcerska Hufiec Ziemi Sanockiej Chorągiew Podkarpacka TAK 143.5 + 100 = 243.5
Zieleniaki, 26 DH „Poszukiwacze zieleni” z Nowej Soli Hufiec Nowa Sól Chorągiew Ziemi Lubuskiej TAK 112.4 + 100 = 212.4
Niezapominajki, 29 DH „Pogodni” Hufiec Wyszków Chorągiew Mazowiecka TAK 103.2 + 100 = 203.2
Parasol, 1 drużyna harcerska im. Przemyslawa II Hufiec Śrem Chorągiew Wielkopolska NIE 32.5
Zastęp Zastępowych ODLOTY, 11 Tarnowska Drużyna Harcerska „Skrzydlaci” im. Orląt Lwowskich Hufiec ZHP Tarnów Chorągiew Krakowska TAK 31.2 + 100 = 131.2
Beznazwy, 7 Grunwaldzka Drużyna Harcerska im. Janusza Korczaka Hufiec Malbork Chorągiew Gdańska NIE 28.4

 

Harcerze Starsi

Nazwa zastępu Hufiec Chorągiew Wynik Wymagania?
KHAPKA MK, 19 Drużyna Harcerska „BUKI” im. Aleksandra Kamińskiego Hufiec Nowy Tomyśl Chorągiew Wielkopolska TAK 380.4 + 100 = 480.4
Ostoja, 1 Wielopoziomowa Drużyna Puszczańska „Ostoja” Hufiec Inowrocław Chorągiew Kujawsko-Pomorska TAK 375.4 + 100 = 475.4
Wilcza Rada, 7 Łódzka Drużyna Harcerska „Wataha” Hufiec Łódź-Bałuty Chorągiew Łódzka TAK 202.8 + 100 = 302.8
Piękni Młodzi Profesjonalni, VI Grunwaldzka Drużyna Harcerska Traperzy Hufiec Kutno Chorągiew Łódzka TAK 162.6 + 100 = 262.6
Sulima, 16 Grunwaldzka Drużyna Harcerska im.Jana Jaworowskiego ps. Maryśka Hufiec Hufiec Kędzierzyn-Koźle Chorągiew Opolska TAK 122.7 + 100 = 222.7
ZetZet-is, 103 Olsztyńska Drużyna Harcerek i Harcerek Starszych „Salmatis” Hufiec Rodło Chorągiew Warmińsko-Mazurska TAK 101.7 + 100 = 201.7
Wybrańcy pająka, 27 Gdyńska Drużyna Harcerska „Pajęczaki” Hufiec Gdynia Chorągiew Gdańska TAK 100.8 + 100 = 200.8
Buchta, 5 KDH-ek Shenandu Hufiec Krosno Chorągiew Podkarpacka TAK 71.2 + 100 = 171.2
Aspera, 30 DH „Szturmowcy” im. Szarych Szeregów Hufiec Toruń im. Mikołaja Kopernika Chorągiew Kujawsko-Pomorska TAK 69.8 + 100 = 169.8
Brygada, 100 Poznańska Drużyna Harcerzy im. Generała Stanisława Maczka Hufiec Poznań Grunwald Chorągiew Wielkopolska TAK 68.6 + 100 = 168.6
MERITUM, 5 Drużyna Harcerska „Ad Astra” im. Braci Romockich Hufiec Trzebinia Chorągiew Krakowska TAK 64.1 + 100 = 164.1
Luna, 88 Gdyńska Drużyna Harcerska „Álfar” Hufiec Gdynia Chorągiew Gdańska NIE 27.8

 

Wędrownicy

Nazwa zastępu Hufiec Chorągiew Premia? Wynik
Królestwo Sulimy, 14 Jarosławska Drużyna Harcerska „Królestwo Sulimy” im. Zawiszy Czarnego Hufiec Jarosław Chorągiew Podkarpacka TAK 236.1 + 100 = 336.1
Ogniwa, 15 Białostocka Drużyna Harcerska „Mrok” im. Szarych Szeregów Hufiec Białystok Chorągiew Białostocka TAK 234.6 + 100 = 334.6
Envintalaya, Wrocławski Grunwaldzki Szczep Harcerski „11” Hufiec Wrocław Chorągiew Dolnośląska TAK 170.2 + 100 = 270.2
Jelenie w terenie, 3 Pabianicka Drużyna Harcerska im. płk Jana Kilińskiego „Czarna Trójka” Hufiec Pabianice Chorągiew Łódzka TAK 46.4 + 100 = 146.4
Stępka, 19 Białostocka Wodna Drużyna Harcerska „Galeon” im. adm. Arenda Dickmanna Hufiec Białystok Chorągiew Białostocka TAK 31.2 + 100 = 131.2
Czarna Ósemka „ORŁY”, 8 Kielecka Drużyna Harcerzy im. Zawiszy Czarnego „Czarna Ósemka” Hufiec Kielce-Południe Chorągiew Kielecka NIE 19.4

ETAP 3

Harcerze

Nazwa zastępu Hufiec Chorągiew Premia? Wynik
Epsilon, 8 Wałbrzyska Drużyna Harcerska INFINITY Hufiec Ziemi Wałbrzyskiej Chorągiew Dolnośląska TAK 411.9 + 100 = 511.9
Amigos, VI Grunwaldzka Drużyna Harcerska Traperzy Hufiec Kutno Chorągiew Łódzka TAK 216.1 + 100 = 316.1
Baksztag, 3 Wodna Andrychowska Drużyna Harcerska „Pogoria” Hufiec ZHP Andrychów Chorągiew Krakowska TAK 209.1 + 100 = 309.1
Niezapominajki, 29 DH „Pogodni” Hufiec Wyszków Chorągiew Mazowiecka TAK 173.3 + 100 = 273.3
MAŁY KAMASZ, 4 Drużyna Harcerska Hufiec Ziemi Sanockiej Chorągiew Podkarpacka TAK 98.8 + 100 = 198.8
Zieleniaki, 26 DH „Poszukiwacze zieleni” z Nowej Soli Hufiec Nowa Sól Chorągiew Ziemi Lubuskiej TAK 98.8 + 100 = 198.8

 

Harcerze Starsi

Nazwa zastępu Hufiec Chorągiew Wynik Wymagania?
Ostoja, 1 Wielopoziomowa Drużyna Puszczańska „Ostoja” Hufiec Inowrocław Chorągiew Kujawsko-Pomorska TAK 390.4 + 100 = 490.4
KHAPKA MK, 19 Drużyna Harcerska „BUKI” im. Aleksandra Kamińskiego Hufiec Nowy Tomyśl Chorągiew Wielkopolska TAK 294.6 + 100 = 394.6
Wilcza Rada, 7 Łódzka Drużyna Harcerska „Wataha” Hufiec Łódź-Bałuty Chorągiew Łódzka TAK 215.0 + 100 = 315
Piękni Młodzi Profesjonalni, VI Grunwaldzka Drużyna Harcerska Traperzy Hufiec Kutno Chorągiew Łódzka TAK 141.0 + 100 = 241
ZetZet-is, 103 Olsztyńska Drużyna Harcerek i Harcerek Starszych „Salmatis” Hufiec Rodło Chorągiew Warmińsko-Mazurska TAK 110.5 + 100 = 210.5
Buchta, 5 KDH-ek Shenandu Hufiec Krosno Chorągiew Podkarpacka TAK 91.7 + 100 = 191.7
Sulima, 16 Grunwaldzka Drużyna Harcerska im.Jana Jaworowskiego ps. Maryśka Hufiec Hufiec Kędzierzyn-Koźle Chorągiew Opolska TAK 54.5 + 100 = 154.5
MERITUM, 5 Drużyna Harcerska „Ad Astra” im. Braci Romockich Hufiec Trzebinia Chorągiew Krakowska NIE 50.0

 

Wędrownicy

Nazwa zastępu Hufiec Chorągiew Premia? Wynik
Envintalaya, Wrocławski Grunwaldzki Szczep Harcerski „11” Hufiec Wrocław Chorągiew Dolnośląska TAK 276.5 + 100 = 376.5
Królestwo Sulimy, 14 Jarosławska Drużyna Harcerska „Królestwo Sulimy” im. Zawiszy Czarnego Hufiec Jarosław Chorągiew Podkarpacka TAK 180.8 + 100 = 280.8
Stępka, 19 Białostocka Wodna Drużyna Harcerska „Galeon” im. adm. Arenda Dickmanna Hufiec Białystok Chorągiew Białostocka TAK 89.4 + 100 = 189.4

 

 

PASSWORD RESET

REGISTER


LOG IN