Wieloletnia propozycja programowa ZHP

Wyniki

Wyniki

Wyniki Turnieju Zastępów

Nazwa zastępu Hufiec Chorągiew Wybr. kier.

Kategoria złota (>= 450 pkt.)

Epsilon, 8 Wałbrzyska Drużyna Harcerska INFINITY Hufiec Hufiec ZHP Ziemi Wałbrzyskiej Chorągiew Dolnośląska 6
HATIFNATY, 29 DH Włóczykije Hufiec Beskidzki Chorągiew Śląska 6
Forti feras, 72 DH Panta Rhei Hufiec Inowłódz Chorągiew Łódzka 6
Sokolik, 6 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska BRYGADA z Topczewa Hufiec Hufiec Bielsk Podlaski Chorągiew Białostocka 6
Dzikie Gęsi, 125 Drużyna Harcerska AVES im. Harcerzy spod znaku Rodła Hufiec Brodnica Chorągiew Kujawsko-Pomorska 6
Orlice, 14 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska “Orły” Hufiec ZHP Hufiec Olecko im. Krystyna Lacha Szyrmy Chorągiew Warmińsko-Mazurska 6
Leśne Trolle, 4 Drużyna Harcerska ” Dolina Sanu” Hufiec Ziemi Sanockiej Chorągiew Podkarpacka 6
żabki, 1 Grunwaldzka Harcerska Drużyna Pożarnicza im. Stefana Batorego Hufiec ZHP Braniewo im. Mikołaja Kopernika Chorągiew Warmińsko-Mazurska 6
Puchacze, 46 Drużyna Harcerska “Sowy” im. Janusza Korczaka z Radomina Hufiec Golub – Dobrzyń im. Fryderyka Chopina Chorągiew Kujawsko-Pomorska 6

Kategoria srebrna (>= 300 pkt.)

alekosmos, 19 MDH Szkoła Orląt Hufiec Myślenice Chorągiew Krakowska 6
Uszatki, 46 Drużyna Harcerska “Sowy” im. Janusza Korczaka z Radomina Hufiec Golub – Dobrzyń im. Fryderyka Chopina Chorągiew Kujawsko-Pomorska 6
Mali Powstańcy, 50 Drużyna Harcerska im. Pietraszewicza Lota Hufiec Piaseczno Chorągiew Stołeczna 6
Niepokonani, VI Grunwaldzka Drużyna Harcerska “Traperzy” Hufiec Kutno Chorągiew Łódzka 6
Cicho Ciemne, 50 Drużyna Harcerska im. Pietraszewicza Lota Hufiec Hufiec Piaseczno Chorągiew Stołeczna 6
Poszukiwaczki Przygód, VI Grunwaldzka Drużyna Harcerska “Traperzy” Hufiec Kutno Chorągiew Łódzka 5

Kategoria brązowa (>= 150 pkt.)

Chabrowe Harcereczki, VI Grunwaldzka Drużyna Harcerska “Traperzy” Hufiec Kutno Chorągiew Łódzka 5
Lotniczki, 50 Drużyna Harcerska im. Pietraszewicza Lota Hufiec Hufiec Piaseczno Chorągiew Stołeczna 5
Łaziki, VI Grunwaldzka Drużyna Harcerska “Traperzy” Hufiec Kutno Chorągiew Łódzka 5
Zacenzurowane, 50 Drużyna Harcerska im. Pietraszewicza Lota Hufiec Hufiec Piaseczno Chorągiew Stołeczna 6
Sowy, 26 DH “Poszukiwacze zieleni” im. św. Jerzego Hufiec Nowa Sól Chorągiew Ziemi Lubuskiej 3
Sanitariuszki, 50 Drużyna Harcerska im. Pietraszewicza Lota Hufiec Hufiec Piaseczno Chorągiew Stołeczna 5
Ciekawi Świata, 10 GDH “Per Pedes” Hufiec Hufiec Kutno Chorągiew Łódzka 6

Pozostałe

Septem spectaculorum, 72 DH Panta Rhei Hufiec Inowłódz Chorągiew Łódzka 3
Wiewiórki, 26 DH “Poszukiwacze zieleni” im. św. Jerzego Hufiec Nowa Sól Chorągiew Ziemi Lubuskiej 3
Bose Stopy, 25 Drużyna Harcerska ,,Włóczykije” w Krzymowie Hufiec Hufiec Konin, Chorągiew Wielkopolska 2
Pegazy, 50 Drużyna Harcerska im. Pietraszewicza Lota Hufiec Hufiec Piaseczno Chorągiew Stołeczna 2
Virtus, 15 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska “Skorpiony” im. Szarych Szeregów z Olsztyna Hufiec Hufiec Warmiński Chorągiew Warmińsko-Mazurska 2
Niedzwiedzie, 26 DH “Poszukiwacze zieleni” im. św. Jerzego Hufiec Nowa Sól Chorągiew Ziemi Lubuskiej 2
,,Białe Sowy”, 56 DH ,,GROM” im. Andrzeja Małkowskiego Hufiec Międzyrzecz Chorągiew Ziemi Lubuskiej 1
“Leśne Salamandry”, 29 DH “Włóczykije” Hufiec Beskidzki Chorągiew Śląska 1
Młode Damy, 1 AWDH “AKT.es” Hufiec Sztum Chorągiew Gdańska 1
Żółwie, 26 DH “Poszukiwacze zieleni” im. św. Jerzego Hufiec Nowa Sól Chorągiew Ziemi Lubuskiej 1


Harcerze Starsi

Nazwa zastępu Hufiec Chorągiew Wybr. kier.

Kategoria złota (>= 450 pkt.)

SALUT, 19 Drużyna Harcerska “BUKI” im. Aleksandra Kamińskiego Hufiec Nowy Tomyśl Chorągiew Wielkopolska 6
Glizdy, Im. Alka Dawidowskiego Hufiec Pałuki Chorągiew Kujawsko-Pomorska 6
Bezimienni, 14 Drużyna Starszoharcerska “Skrzydlaci” z Grodziska Wlkp. Hufiec Śmigiel Chorągiew Wielkopolska 6
Wolfgang, 16 Drużyna Starszoharcerska “Wilki” im. Szarych Szeregów Hufiec Golub-Dobrzyń Chorągiew Kujawsko-Pomorska 5
Piorun, 08 Środowiskowo-Turystyczna Drużyna Harcerska “Burza” im. Tadeusza “Zośki” Zawadzkiego Hufiec Ostrowiec Chorągiew Kielecka 6

Kategoria srebrna (>= 300 pkt.)

Riposta, 82 Łódzka Drużyna Starszoharcerska “Eliock” im. 1 SBS Hufiec ZHP Łódź-Górna Chorągiew Łódzka 4
GROM, 29 Drużyna Harcerska ŻYWIOŁY Hufiec ZHP Podlasie Chorągiew Mazowiecka 5
Obieżywszechświaty, 41 Kielecka Drużyna Harcerska im. mjr. Jana Piwnika ,,Ponurego” Hufiec Kielce – Południe Chorągiew Kielecka 6

Kategoria brązowa (>= 150 pkt.)

Granat, 125 Białostocka Drużyna Harcerska “Szare Szeregi” im. “Kamyka” Aleksandra Kamińskiego Hufiec Białystok Chorągiew Białostocka 5
“150 metrów uśmiechu”, 1 Śdhs “Wachlarz” Hufiec Czechowice- Dziedzice Chorągiew Śląska 6

Pozostałe

Cudowne Kobiety i Mężczyźni, VI Grunwaldzka Drużyna Harcerska ”Traperzy’ Hufiec Kutno Chorągiew Łódzka 5
Amicorum, VI Grunwaldzka Drużyna Harcerska “Traperzy” Hufiec Kutno Chorągiew Łódzka 3
Orsza, 125 Białostocka Drużyna Harcerska “Szare Szeregi” im. “Kamyka” Aleksandra Kamińskiego Hufiec Białystok Chorągiew Białostocka 3
Dzike łanie, 8 Żuromińska Drużyna Harcerska Hufiec Żuromin Chorągiew Mazowiecka 2
Rydwany Ognia, 11 Artystyczna Drużyna Harcerska “Polana” Hufiec Katowice Chorągiew Śląska 2
Strażnicy Polan, 11 Artystyczna Drużyna Harcerska “Polana” Hufiec Katowice Chorągiew Śląska 2
GwiazdozbiórH9, 69 WKDH “Przełęcz” im. Janka Bytnara “Rudego” Hufiec Hufiec ZHP Konin Chorągiew Wielkopolska 2
Zośka, 72 Drużyna Harcerska “Panta Rhei” Hufiec Inowłódz Chorągiew Łódzka 1
Dzigwy z Millhaven, 33 Celestynowska Drużyna Starszoharcerska “Włóczykije” Hufiec ZHP Celestynów Chorągiew Stołeczna 1
Są gorsi, 1 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska “Włóczęgi” Hufiec Środa Wielkopolska Chorągiew Wielkopolska 1
“Polano”, 50 Białostocka Drużyna Starszocharcerska Hufiec Białystok Chorągiew Białostocka 1


Wędrownicy

Nazwa zastępu Hufiec Chorągiew Wybr. kier.

Kategoria brązowa (>= 150 pkt.)

Anakondy, 3 Pabianicka Drużyna Harcerska im. płk. Jana Kilińskiego “Czarna Trójka” Hufiec Pabianice Chorągiew Łódzka 5

 

Wyniki Turnieju Gromad

 

Nazwa gromady Hufiec Chorągiew Wybr. kier.

Kategoria złota (>= 450 pkt.)

23 Świdnicka Gromada Zuchowa Leśne Duszki Hufiec Świdnica Chorągiew Dolnośląska 6
38 Grunwaldzka Beskidzka Gromada Zuchowa “ZWIERZAKI” Hufiec Hufiec Beskidzki Chorągiew Śląska 6
Sprytne Gąsienice – 2 próbna NowoMiejska Integracyjna Gromada Zuchowa Nieprzetartego Szlaku Hufiec Poznań – Nowe Miasto Chorągiew Wielkopolska 6
69 Łowicka Gromada Zuchowa “Tęczowi Marzyciele” Hufiec Hufiec ZHP Łowicz Chorągiew Łódzka 4
12 Gromada Zuchowa “Skorpionki” Hufiec Warmiński im. Ryszarda Knosały w Olsztynie Chorągiew Warmińsko-Mazurska 6
68 Wrocławska Gromada Zuchowa Wilczki Hufiec Wrocław Chorągiew Dolnośląska 4
1 Wodna Gromada Zuchowa ” Bursztynki” – Wałcz Hufiec Myślibórz Chorągiew Zachodniopomorska 6
11 Wrocławska Grunwaldzka Gromada Zuchowa “Elfy z Cienistej Doliny” Hufiec Hufiec Wrocław Chorągiew Dolnośląska 6
Grunwaldzka Gromada Zuchowa Ogniste Pióra Hufiec Pałuki Chorągiew Kujawsko-Pomorska 6
11 Gromada Zuchowa “Wesołe Ufoludki” w Starym Mieście Hufiec Konin Chorągiew Wielkopolska 4
1 GZ “Zdobywcy Nibylandii” Hufiec Chrzanów Chorągiew Śląska 6
44 GZ Błękitna Bajkolandia Hufiec Konin Chorągiew Wielkopolska 6
11 Rudzka Gromada Zuchowa “Strażnicy Żywiołów” Hufiec ZHP Ruda Śląska Chorągiew Śląska 3
7 GZ Odwazne Gumisie Hufiec Konin Chorągiew Wielkopolska 6
13 Jaworznicka Gromada Zuchowa “Szczwane Szopy” Hufiec Jaworzno Chorągiew Śląska 6
Zastęp zuchowy ‘Iskierki’ Hufiec Działdowo Chorągiew Warmińsko-Mazurska 3
13 Gromada Zuchowa “Wilczki” Hufiec Hufiec “Warmiński” ZHP im. Ryszarda Knosały Chorągiew Warmińsko-Mazurska 4
Gromada Zuchowa “LEŚNE SKRZATY” Hufiec Starachowice Chorągiew Kielecka 6

Kategoria srebrna (>= 300 pkt.)

6 Grunwaldzka Gromada Zuchowa “Nutki” Hufiec Kutno Chorągiew Łódzka 6
6 PGZ “Hakuna Matata” Hufiec Mazowsze Mińsk Mazowiecki Chorągiew Mazowiecka 6
39 Gromada Zuchowa “Stumilowy Las” Hufiec Sulejówek im. Batalionu “Zośka” Chorągiew Stołeczna 3
4 GZ Paczka Króla Maciusia I Hufiec Ziemi Będzińskiej Chorągiew Śląska 6
2 Gromada Zuchowa Mega Brysie Hufiec Tarnobrzeg Chorągiew Podkarpacka 6
8 Piotrkowska Gromada Zuchowa Zwierzątkowo Hufiec Piotrków Trybunalski Chorągiew Łódzka 6
114 PWGZ Młodzi Piraci Hufiec ZHP Pabianice Chorągiew Łódzka 6
9 Gromada Zuchowa “Bractwo Szpaka Mateusza” Hufiec Konin Chorągiew Wielkopolska 4
Pion zuchowy 11 ADH “Polana” Hufiec Hufiec ZHP Katowice Chorągiew Śląska 6
2 Ostrołęcka Gromada Zuchowa “Szare Wilczki” Hufiec Ostrołęka Chorągiew Mazowiecka 6
6 Gromada Zuchowa “Wilcze Bractwo” Hufiec Hufiec ZHP Gniezno im. Bolesława Chrobrego Chorągiew Wielkopolska 4
60 Warszawska Gromada Zuchowa “Radosne Bursztynki” Hufiec ZHP Warszawa Ursus Chorągiew Stołeczna 6

Kategoria brązowa (>= 150 pkt.)

8 Piechowicka Gromada Zuchowa “Wesoła Kompania” Hufiec Karkonoski ZHP w Jeleniej Górze Chorągiew Dolnośląska 5
196 Pabianicka Gromada Zuchowa “Łowcy Przygód” Hufiec Pabianice Chorągiew Łódzka 4
1 Rudzka Środowiskowa Gromada Zuchowa “Przyjaciele Zielonego Lasu” Hufiec Ruda Śląska Chorągiew Śląska 2
25 Gromada Zuchowa “Mali Poszukiwacze” Hufiec Nowa Sól Chorągiew Ziemi Lubuskiej 6
44 Białostocka Gromada Zuchowa “ADChD” Hufiec Białystok Chorągiew Białostocka 4
190 Pabianicka Gromada Zuchowa “Lwie Serca” Hufiec ZHP Pabianice Chorągiew Łódzka 3
24 Toruńska Gromada Zuchowa ”Rycerze Okrągłego Stołu” Hufiec Toruń Chorągiew Kujawsko-Pomorska 4

Pozostałe

Gromada Zuchowa “Powietrzni Bohaterowie” Hufiec ZHP Łódź- Górna Chorągiew Łódzka 2
24 GZ “Poszukiwacze Nieznanych Krain” Hufiec Hufiec Ziemi Rybnickiej Chorągiew Śląska 3
27 Gromada Zuchowa “Leśne Skrzaty” Hufiec Hufiec ZHP Sulejówek im. Batalionu “Zośka” Chorągiew Stołeczna 2
8 MGZ “Słonecznikowe Ludki” Hufiec Ziemi Mikołowskiej Chorągiew Śląska 2
pion zuchowy “Płomyki” 1 AWDH AKT.es Hufiec Sztum Chorągiew Gdańska 2
29 Białostocka Gromada Zuchowa “Młode Plamy” Hufiec Białystok Chorągiew Białostocka 2
44 Gromada Zuchowa “Tropiciele Tajemnic” Hufiec Gniezno Chorągiew Wielkopolska 2
10 GZ Odważne Pisklęta Hufiec Szczecin-Dąbie Chorągiew Zachodniopomorska 2
17 Gromada Zuchowa “Suskie Żabki” Hufiec Hufiec ZHP Malbork Chorągiew Gdańska 1
69 Gz Sysunie Hufiec Wodzisław Śląski Chorągiew Śląska 1

 

PASSWORD RESET

REGISTER


LOG IN