Wieloletnia propozycja programowa ZHP

Wyniki

Wyniki

Wyniki – PO EDYCJI ZIMOWEJ

 

GROMADY ZUCHOWE

Kategoria złota (>=300 pkt.)

13 Gromada Zuchowa “Cytrynowa Trzynastka” Chorągiew Łódzka
11 Gromada Zuchowa “Wesołe Ufolkudki” w Starym Mieście Chorągiew Wielkopolska
68 Wrocławska Gromada Zuchowa “Wilczki” Chorągiew Dolnośląska
14 Koszalińska Gromada Zuchowa “Leśne Duszki” Chorągiew Zachodniopomorska
Zastęp Zuchowy “Nietoperki” przy 19 WDH Chorągiew Zachodniopomorska
1 Wodna Gromada Zuchowa ” Bursztynki” z Wałcza Chorągiew Zachodniopomorska
8 Gromada Zuchowa “Promyczki” z Lipian Chorągiew Zachodniopomorska
1 Gromada Zuchowa “Zdobywcy Nibylandii” Chorągiew Śląska
44 Gromada Zuchowa “Błękitna Bajkolandia” Chorągiew Wielkopolska
4 Gromada Zuchowa „Paczka Króla Maciusia I” Chorągiew Śląska
3 Gromada Zuchowa „Pszczółki” Chorągiew Dolnośląska
2 Nowodworska Gromada Zuchowa “Wilczęta” Chorągiew Gdańska
8 Gromada Zuchowa „Mądre Ptaki” Chorągiew Ziemi Lubuskiej
1 Gromada Zuchowa “Słoneczni Zdobywcy” Chorągiew Śląska
9 Gromada Zuchowa “Bractwo Szpaka Mateusza” Chorągiew Wielkopolska
2 Ostrołęcka Gromada Zuchowa „Szare Wilczki” Chorągiew Mazowiecka
13 Grunwaldzka Jaworznicka Gromada Zuchowa “Szczwane Szopy” Chorągiew Śląska
Zastęp zuchowy “Wesołe Iskierki” przy 12 DH Chorągiew Wielkopolska

 

Kategoria srebrna (>=200 pkt.)

53 Gromada Zuchowa “Wesołe Buzie” Chorągiew Wielkopolska
57 Jeżycka Gromada Zuchowa “Poszukiwacze Przygód” Chorągiew Wielkopolska
8 Dąbrowska Gromada Zuchowa “Złote Iskierki” Chorągiew Śląska
7 Gromada Zuchowa „Odważne Gumisie” Chorągiew Wielkopolska
7 Gromada Zuchowa “Tuptusie” Chorągiew Białostocka
6 Grunwaldzka Gromada Zuchowa „Nutki” Chorągiew Łódzka
3 GGZ “Leśne Ludki” Chorągiew Ziemi Lubuskiej
52 ChGZ “Morskie Elfy” Chorągiew Śląska
1 Jaworznicka Gromada Zuchowa “Pszczółki” Chorągiew Śląska

 

Kategoria brązowa (>=100 pkt.)

25 Strzegomska Gromada Zuchowa “Przyjaciele Kubusia Puchatka” Chorągiew Dolnośląska
7 Gromada Zuchowa „Niemczańskie Orlęta” Chorągiew Dolnośląska
Grunwaldzka Gromada Zuchowa “Śmiali Wszędobylscy” Chorągiew Łódzka
Grunwaldzka Gromada Zuchowa „Krasnoludkowy Ród” Chorągiew Łódzka
Zastęp zuchowy „Podniebni Odkrywcy” przy 29 ŁDW Chorągiew Łódzka

 

Pozostałe

Mega Brysie Chorągiew Podkarpacka
156 Gromada Zuchowa „Bractwo Kamyka” Chorągiew Śląska

 

 

ZASTĘPY HARCERSKIE

Kategoria złota (>=300 pkt.)

Flumen Chorągiew Kujawsko – Pomorska
Apogeum Chorągiew Podkarpacka
Przechyły Chorągiew Zachodniopomorska
Precelki Podróżniczki Chorągiew Śląska
Łupaszko Chorągiew Mazowiecka

 

Kategoria srebrna (>=200 pkt.)

Bose Stopy Chorągiew Wielkopolska
Łaziki Chorągiew Łódzka
Poszukiwaczki Przygód Chorągiew Łódzka

 

Kategoria brązowa (>=100 pkt.)

Drapieżcy Chorągiew Zachodniopomorska
Chabrowe Harcereczki Chorągiew Łódzka
Niepokonani Chorągiew Łódzka
Ale kosmos! Chorągiew Krakowska
Fox Chorągiew Kujawsko – Pomorska
Ursa Maior Chorągiew Podkarpacka
Wataha Chorągiew Gdańska

 

ZASTĘPY STARSZOHARCERSKIE

Kategoria złota (>=300 pkt.)

Larimar Chorągiew Łódzka
Cordis Chorągiew Wielkopolska

 

Kategoria srebrna (>=200 pkt.)

Orły Chorągiew Warmińsko – Mazurska

 

Kategoria brązowa (>=100 pkt.)

Piękni Młodzi Profesjonalni  

Chorągiew Łódzka

Paradoks Chorągiew Mazowiecka
Eksplozja Chorągiew Dolnośląska
Driady Chorągiew Lubelska
150 metrów uśmiechu Chorągiew Śląska

 

Pozostałe

Amicorum Chorągiew Łódzka
Lumen Chorągiew Wielkopolska
Wikingowie Chorągiew Krakowska
Amigos Chorągiew Łódzka
ORP “Rybitwa” Chorągiew Stołeczna
Oready Chorągiew Lubelska
Włóczykije Chorągiew Śląska
Runo Chorągiew Łódzka
Morskie Darki Chorągiew Gdańska
Fangron Chorągiew Opolska
Delta Szwadron Super Cool Komando Wilków Alfa Spółka z.o.o Chorągiew Opolska
Etna Chorągiew Śląska

 

 

ZASTĘPY WĘDROWNICZE

Kategoria srebrna (>=200 pkt.)

Glizdy Chorągiew Kujawsko-Pomorska

 

PASSWORD RESET

REGISTER


LOG IN