Wieloletnia propozycja programowa ZHP

Zastępy

Zastępy

Pokaż tylko zastępy z chorągwi:

Białostocka
Dolnośląska
Gdańska
Kielecka
Krakowska
Kujawsko-Pomorska
Lubelska
Łódzka
Mazowiecka
Opolska
Podkarpacka
Stołeczna
Śląska
Warmińsko-Mazurska
Wielkopolska
Zachodniopomorska
Ziemi Lubuskiej

Zuchy

1. Gromada: "15 WDH Husynne", 2. Gromada: "Błękitna Bajkolandia", 44 Gromada Zuchowa "Błękitna Bajkolandia"3. Gromada: "Odkrywcy Nieznanych Lądów", 4. Gromada: "Wesołe Iskierki", 12 Drużyna Harcerska "Watra"5. Gromada: "Złote Iskierki", 8 Dąbrowska Gromada Zuchowa "Złote Iskierki"6. Gromada: 02GZ 'ISKIERKI', 7. Gromada: 1 Choroszczanska Gromada Zuchowa "Skarby Ziemi", 1 Choroszczanska Gromada Zuchowa "Skarby Ziemi"8. Gromada: 1 Gromada Zuchowa, "Słoneczni Zdobywcy"9. Gromada: 1 Gromada Zuchowa "Poszukiwacze przygód", 10. Gromada: 1 GZ "Zdobywcy Nibylandii", 11. Gromada: 1 Jaworznicka Gromada Zuchowa "Pszczółki", 12. Gromada: 1 Wodna Gromada Zuchowa " Bursztynki" z Wałcza, 13. Gromada: 10 Środowiskowa Gromada Zuchowa "Mieszkańcy Stumilowego Lasu" w Koninie, 14. Gromada: 11 Gromada Zuchowa "Wesołe Ufolkudki" w Starym Mieście, 15. Gromada: 11 Gromada Zuchowa Bractwo Leśnych Elfów, 16. Gromada: 13 Gromada Zuchowa "Cytrynowa Trzynastka", 17. Gromada: 13 Grunwaldzka Jaworznicka Gromada Zuchowa "Szczwane Szopy", 18. Gromada: 14 Gromada Zuchowa Mieszkańcy Bukowego Lasu, 19. Gromada: 156 GZ Bractwo Kamyka, 20. Gromada: 17 Rudzka Gromada Zuchowa "Troskliwe Misie", 17 Rudzka Gromada Zuchowa "Troskliwe Misie"21. Gromada: 179 Pabianicka Gromada Zuchowa "Wilczęta", 22. Gromada: 190 Pabianicka Gromada Zuchowa "Lwie Serca", 23. Gromada: 2 Nowodworska Gromada Zuchowa "Wilczęta", 24. Gromada: 2 Ostrołęcka Gromada Zuchowa Szare Wilczki, 2 Ostrołęcka Gromada Zuchowa Szare Wilczki25. Gromada: 2 Poznańska Nowomiejska Integracyjna Gromada Zuchowa NS "SPRYTNE GĄSIENICE", 26. Gromada: 21 Gromada Zuchowa ,, Strażnicy Gumisiowej Tajemnicy", 27. Gromada: 21 GZ Solne Skrzaty, 28. Gromada: 23 WGZ " Zielone żabki", 29. Gromada: 24 Toruńska Gromada Zuchowa ''Rycerze Okrągłego Stołu'', 30. Gromada: 24 Toruńska Gromada Zuchowa "Pogromcy Wód", 31. Gromada: 25 Strzegomska Gromada Zuchowa "Przyjaciele Kubusia Puchatka", 25 Strzegomska Gromada Zuchowa "Przyjaciele Kubusia Puchatka"32. Gromada: 3 GGZ "Leśne Ludki", 33. Gromada: 3 Gromada Zuchowa "Pszczółki", 34. Gromada: 30 Białostocka Gromada Zuchowa "Małe co nieco", 35. Gromada: 4 Gromada Zuchowa, Bajkowe Ludki36. Gromada: 4 GZ Paczka Króla Maciusia I, 37. Gromada: 52ChGZ "Morskie Elfy", 38. Gromada: 53 Gromada Zuchowa "Wesołe Buzie", 39. Gromada: 57 Jeżycka Gromada Zuchowa "Poszukiwacze Przygód", 57 Jeżycka Gromada Zuchowa "Poszukiwacze Przygód"40. Gromada: 6 Gromada Zuchowa "LOLKI", 41. Gromada: 68 Wrocławska Gromada Zuchowa "Wilczki", 42. Gromada: 7 Gromada Zuchowa "Tuptusie", 7 Gromada Zuchowa "Tuptusie"43. Gromada: 7 GZ Niemczańskie Orlęta, 44. Gromada: 7 GZ Odważne Gumisie, 45. Gromada: 7 JGZ "Włóczykije", 46. Gromada: 8 GROMADA ZUCHOWA SŁONECZNE ORZEŁKI, 47. Gromada: 8 GZ Mądre Ptaki, 48. Gromada: 8GZ "Promyczki'' z Lipian, 49. Gromada: 9 Gromada Zuchowa "Bractwo Szpaka Mateusza", 50. Gromada: GGZ Bajkowe Skrzaty, GGZ Bajkowe Skrzaty51. Gromada: Grunwaldzka Gromada Zuchowa "Śmiali Wszędobylscy", Grunwaldzka Gromada Zuchowa "Śmiali Wszędobylscy"52. Gromada: Grunwaldzka Gromada Zuchowa KKrasnoludkowy Ród, 53. Gromada: Leśne Elfy, 54. Gromada: MagiczneZuchy, 55. Gromada: Mega Brysie, 56. Gromada: Nutki, 6 Grunwaldzka Gromada Zuchowa "Nutki"57. Gromada: Odlotowe Orzełki, 125 Drużyna Harcerska AVES im. Harcerzy spod znaku Rodła58. Gromada: Patrol zuchowy "Tabula Rasa", w 30 Drużynie Wielopoziomowej im.Szarych Szeregów -"Szturmowcy"59. Gromada: Podniebni Odkrywcy, 27 Łowicka Drużyna Wielopoziomowa Nin'Hil60. Gromada: Szóstka Zuchowa działająca przy 14 WDH "Matnia", 61. Gromada: Zastęp Zuchowy "Nietoperki", 19 WDH "Sokół"

Harcerze

1. Zastęp: ,,Arbor'', 1Choroszczańska Drużyna Harcerska ,,Solum''2. Zastęp: ,,Białe Sowy", 56 DH ,,GROM'' im. Andrzeja Małkowskiego3. Zastęp: "Honos", 173 Białostocka Drużyna Harcerska "Misericordia"4. Zastęp: "Leśne Salamandry", 29 DH "Włóczykije"5. Zastęp: "STS Lwów", 296 Warszawska Wodna Drużyna Harcerska "Wir"6. Zastęp: "Świetliki", 3 Bełchatowska Drużyna Harcerska "Leśni"7. Zastęp: Abc, Def8. Zastęp: Ale kosmos!, 19 MDH Szkoła Orląt im. Neila Armstronga9. Zastęp: alekosmos, 19 MDH Szkoła Orląt10. Zastęp: Amhara, 17 Toruńska Drużyna Harcerska "Hakuna Matata"11. Zastęp: Apogeum, 24 Stalowowolska Drużyna Harcerska ,,Szekle,,12. Zastęp: Baksztag, 3 Wodna Andrychowska Drużyna Harcerska "Pogoria"13. Zastęp: Bose Stopy, 25 Drużyna Harcerska ,,Włóczykije" w Krzymowie14. Zastęp: Brzózki, 43DH ,,Zawalidrogi" im. Powstańców Styczniowych w Żychlinie15. Zastęp: Chabrowe Harcereczki, VI Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Traperzy"16. Zastęp: Cicho Ciemne, 50 Drużyna Harcerska im. Pietraszewicza Lota17. Zastęp: Cichy Szyk, 83 Myślenicka Drużyna Harcerska Kedyw18. Zastęp: Ciekawi Świata, 10 GDH "Per Pedes"19. Zastęp: Corvus Albus, 173 BDH Misericordia20. Zastęp: Czarodzieje Przyrody, 5 dh Vade Mecum21. Zastęp: Dęby, 43 DH ,,Zawalidrogi" im. Powstańców Styczniowych w Żychlinie22. Zastęp: Destination, 3 Olsztyńska Drużyna Harcerska "Medium"23. Zastęp: Drapieżcy, XIX DSH "Sokół"24. Zastęp: Dzikie Gęsi, 125 Drużyna Harcerska AVES im. Harcerzy spod znaku Rodła25. Zastęp: Flumen, 124 TDH **AQUA** im. K. K. Baczyńskiego26. Zastęp: Forti feras, 72 DH Panta Rhei27. Zastęp: Fox, 1 Techniczno Obronna Drużyna Harcerska im.Ludwika Witeckiego28. Zastęp: Globtroterki, 5 DH Vade Mecum29. Zastęp: HATIFNATY, 29 DH Włóczykije30. Zastęp: Iris, 103 Olsztyńska Drużyna Harcerek i Harcerek Starszych "Salmatis"31. Zastęp: Jaskółki, 3 Pabianicka Drużyna Harcerska im. płk. Jana Kilińskiego "Czarna Trójka"32. Zastęp: Księżycowa Iskra, 11 Artystyczna Drużyna Harcerska "Polana"33. Zastęp: Kuguar9, 44DHy ,,Baszta''34. Zastęp: Lampart, 6 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska BRYGADA z Topczewa35. Zastęp: Leśne Trolle, 4 Drużyna Harcerska " Dolina Sanu"36. Zastęp: Lotniczki, 50 Drużyna Harcerska im. Pietraszewicza Lota37. Zastęp: Łaziki, VI Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Traperzy"38. Zastęp: Łosie, 53 Warszawska Drużyna Harcerzy "Puszcza"39. Zastęp: Łupaszko, 66 Sokołowska Drużyna Harcerska "Wilki" (na próbie)40. Zastęp: Mali Powstańcy, 50 Drużyna Harcerska im. Pietraszewicza Lota41. Zastęp: Moro11, Baszta42. Zastęp: Niedzwiedzie, 26 DH "Poszukiwacze zieleni" im. św. Jerzego43. Zastęp: Niedźwiedzie z Pomianu, 2 Wielopoziomowa Drużyna Puszczańska "Pomian"44. Zastęp: Niepokonani, VI Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Traperzy"45. Zastęp: Niepokonani, 72 DH Panta Rhei46. Zastęp: Ogniki, 11 ADH Polana47. Zastęp: Orlice, 14 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Orły"48. Zastęp: Orły, 26 DH "Poszukiwacze zieleni" im. św. Jerzego49. Zastęp: Ostre Orły, 14 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Orły"50. Zastęp: Pegaz 5, 44 DHy ,,Baszta"51. Zastęp: Pegazy, 50 Drużyna Harcerska im. Pietraszewicza Lota52. Zastęp: Pomarańczarnia, 16 Celestynowska Drużyna Harcerska "Żółte Stopy"53. Zastęp: Poszukiwaczki Przygód, VI Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Traperzy"54. Zastęp: Precelki Podróżniczki, 27 Drużyna Wielopoziomowa55. Zastęp: Przechyły, 2 Harcerska Drużyna Wodna " Złota Szekla" - Wałcz56. Zastęp: Puchacze, 46 Drużyna Harcerska "Sowy" im. Janusza Korczaka z Radomina57. Zastęp: Różowe Pączusie, 16 Celestynowska Drużyna Harcerska ,,Żółte Stopy"58. Zastęp: Salamandry, Szekle59. Zastęp: Sanitariuszki, 50 Drużyna Harcerska im. Pietraszewicza Lota60. Zastęp: Septem spectaculorum, 72 DH Panta Rhei61. Zastęp: Sokolik, 6 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska BRYGADA z Topczewa62. Zastęp: Sokoły, 18 szczep im. Orląt Lwowskich Radom Firlej63. Zastęp: Sowy, 26 DH "Poszukiwacze zieleni" im. św. Jerzego64. Zastęp: Strzały, 14DH "Tam i z powrotem"65. Zastęp: Tygrys, 6 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska BRYGADA z Topczewa66. Zastęp: Ursa Maior, 24 Stalowowolska Drużyna Harcerska "Szekle"67. Zastęp: Uszatki, 46 Drużyna Harcerska "Sowy" im. Janusza Korczaka z Radomina68. Zastęp: Vagabundos, VI Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Traperzy"69. Zastęp: Virtus, 15 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Skorpiony" im. Szarych Szeregów z Olsztyna70. Zastęp: Wataha, 6 Lińska Drużyna Starszoharcerska71. Zastęp: Wiewiórki, 26 DH "Poszukiwacze zieleni" im. św. Jerzego72. Zastęp: Wilczki, 73. Zastęp: Wilki, 43 CDH "Sulima"74. Zastęp: Wilki, 43 CDH "Sulima"75. Zastęp: Wschód, 25 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Brzask" im. Cichociemnych Spadochroniarzy AK76. Zastęp: żabki, 1 Grunwaldzka Harcerska Drużyna Pożarnicza im. Stefana Batorego77. Zastęp: Zacenzurowane, 50 Drużyna Harcerska im. Pietraszewicza Lota78. Zastęp: Zastęp harcerski "Drapieżcy", XIX WDH "Sokół"79. Zastęp: Żółwie, 26 DH "Poszukiwacze zieleni" im. św. Jerzego

Harcerze Starsi

1. Zastęp: ,,Silentum'', 43 Stalowowolska Drużyna Starszoharcerska ,,Imperatyw''2. Zastęp: "150 metrów uśmiechu", 1 Śdhs "Wachlarz"3. Zastęp: "Mech", 41 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Siedlisko"4. Zastęp: "Polano", 50 Białostocka Drużyna Starszocharcerska5. Zastęp: "Unde Calor", 4 Artystyczna Środowiskowa Drużyna Harcerska "Płomienie"6. Zastęp: Akurat...ojj, 17 Suska Drużyna Harcerska7. Zastęp: Alek, 88 Środowiskowa Drużyna Starszoharcerska "Zośka"8. Zastęp: Amicorum, VI Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Traperzy"9. Zastęp: Amigos, VI Grunwaldzka Drużyna Harcerska ,,Traperzy''10. Zastęp: Awaria, 14 DH "Matnia"11. Zastęp: Bezimienni, 14 Drużyna Starszoharcerska "Skrzydlaci" z Grodziska Wlkp.12. Zastęp: Brygidki, 9 MDSH Złote Orły13. Zastęp: Brygidki, 9 MDSH Złote Orły14. Zastęp: Cordis, 12 Konińska Drużyna Starszoharcerska15. Zastęp: Czarne Stopy, 72 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska im.Bohaterów Westerplatte16. Zastęp: Czerwone Maki, 7 Bełchatowska Drużyna Starszo-Harcerska ,,Żywica'' im. Ryszrda Kaczorowskiego17. Zastęp: Delta Szwadron Super Komando Wilków Alfa Spółka z.o.o, 21 DSH "Horyzont"18. Zastęp: Driady, 12 Drużyna Starszoharcerska im. Zawiszy Czarnego19. Zastęp: Dzike łanie, 8 Żuromińska Drużyna Harcerska20. Zastęp: Eksplozja, 347 WDHiHL Ignis21. Zastęp: Etna, 3 Tyska Drużyna Harcerska "Bractwo z Boru" im. Jerzego Kukuczki22. Zastęp: Fangorn, 21 DSH 'Horyzont'23. Zastęp: Felek, 88 ŚDSH Zośka24. Zastęp: Felis, 24 Łódzka Drużyna Starszoharcerska KARAKORUM im. Jerzego Kukuczki25. Zastęp: Fortitudo, 1 Kętrzyńska Drużyna Starszoharcerska „DIGNITAS” im. Korpusu Ochrony Pogranicza26. Zastęp: Granat, 125 Białostocka Drużyna Harcerska "Szare Szeregi" im. "Kamyka" Aleksandra Kamińskiego27. Zastęp: GROM, 29 Drużyna Harcerska ŻYWIOŁY28. Zastęp: Gwardia Smolarskiej II, 17 Suska Drużyna Harcerska29. Zastęp: GwiazdozbiórH9, 69 WKDH "Przełęcz" im. Janka Bytnara "Rudego"30. Zastęp: Harcerze prostokątnego stołu, 72 DH Panta Rhei31. Zastęp: Impuls, 14DH "Tam i z powrotem"32. Zastęp: Irbis, 24 ŁDSh "Karakorum" im. Jerzego Kukuczki33. Zastęp: Iziqu, 7 RDH "Dębina"34. Zastęp: Kamienie, Drużyna im. Alka Dawidowskiego35. Zastęp: Korzenie, 7 RDH "Dębina"36. Zastęp: Kruki, 43 CDH "Sulima" im. Rycerza Zawiszy Czarnego37. Zastęp: KWK-Dryf, 51 Wodna Drużyna Harcerska im. Daniela Różyńskiego "Szuwarki-Wodniaki"38. Zastęp: Lacrima Lupus, 173 BDH Misericordia39. Zastęp: Larimar, 82 Łódzka Drużyna Starszoharcerska "Eliock" im. 1 Samodzielnej Brygady Spadochronowej40. Zastęp: Lumen, 109 SDH "Iskra"41. Zastęp: Mewy, 125 DH Aves im. Harcerzy spod znaku Rodła42. Zastęp: Młode Damy, 1 AWDH "AKT.es"43. Zastęp: Morskie Darki, 15 Wodna Gdyńska Drużyna Wielopoziomowa "Pogromcy Mórz"44. Zastęp: Nadir, 8 NDWp "Zenit"45. Zastęp: Nereidy, 12 Drużyna Starszoharcerska im. Zawiszy Czarnego46. Zastęp: Nieśmiertelni, 16 Grunwaldzka Drużyna Harcerska im. Jana Jaworowskiego ps. Maryśka47. Zastęp: Obieżywszechświaty, 41 Kielecka Drużyna Harcerska im. mjr. Jana Piwnika ,,Ponurego"48. Zastęp: Odyniec, 6 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska BRYGADA z Topczewa49. Zastęp: Ogień, 12 DSH Żywioły im. Mariusza Zaruskiego50. Zastęp: Ogniste Dęby, 13 Drużyna Starszoharcerska im. Jana Bytnara "Załoga Rudego"51. Zastęp: Oready, 12 Drużyna Starszoharcerska im. Zawiszy Czarnego52. Zastęp: Orły, 9 Wielopoziomowa Olsztynecka Drużyna Harcerska "Iskra"53. Zastęp: ORP "Rybitwa", 296 Warszawska Wodna Drużyna Harcerska ,,Wir"54. Zastęp: Orsza, 125 Białostocka Drużyna Harcerska "Szare Szeregi" im. "Kamyka" Aleksandra Kamińskiego55. Zastęp: Orzełek, 6 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska BRYGADA z Topczewa56. Zastęp: Paradoks, 12PWDH ,,Feniks"57. Zastęp: Parasol, 141 WDSH "Schron"58. Zastęp: Piękni Młodzi Profesionalni, VI Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Traperzy"59. Zastęp: Piorun, 08 Środowiskowo-Turystyczna Drużyna Harcerska "Burza" im. Tadeusza "Zośki" Zawadzkiego60. Zastęp: Piromani, 27 KDH "Watra"61. Zastęp: Powietrze, 12 DSH Żywioły62. Zastęp: Radosław, Schron63. Zastęp: Rezus, 24 Łódzka Drużyna Starszoharcerska KARAKORUM im. Jerzego Kukuczki64. Zastęp: Riposta, 82 Łódzka Drużyna Starszoharcerska "Eliock" im. 1 SBS65. Zastęp: Rude, 13 DSH "Załoga Rudego" im. Jana Bytnara66. Zastęp: Runo, 46 Łódzka Drużyna Harcerek "Knieje" im. Joanny Skwarczyńskiej "Szarotki"67. Zastęp: Rydwany Ognia, 11 Artystyczna Drużyna Harcerska "Polana"68. Zastęp: Rydwany ognia, 11 Artystyczna Drużyna Harcerska "Polana"69. Zastęp: Są gorsi, 1 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Włóczęgi"70. Zastęp: Sadowiczki, 22 WDH "Sad" im. Janka Bytnara "Rudego"71. Zastęp: SALUT, 19 Drużyna Harcerska "BUKI" im. Aleksandra Kamińskiego72. Zastęp: Słoneczna Kamienica, 8 NDWp "Zenit"73. Zastęp: Strażnicy Polan, 11 Artystyczna Drużyna Harcerska "Polana"74. Zastęp: Szlakiem czarnych łap, TyBryk75. Zastęp: Szwędacze, 27 Druzyna Wielopoziomowa76. Zastęp: Szyszunie, 17 Suska Drużyna Harcerska77. Zastęp: Velum, 124 Toruńska Drużyna Harcerska **AQUA** im. K.K. Baczyńskiego78. Zastęp: Waleczni Wędrowcy, 5 dh "Krąg"79. Zastęp: Wikingowie, 8 NDWp "Zenit"80. Zastęp: Wilcza Rada, 7 Łódzka Drużyna Harcerska Wataha81. Zastęp: Wilczyce z Ostoi, 1 Wielopoziomowa Drużyna Puszczańska "Ostoja"82. Zastęp: Włóczykije, 27 Drużyna Wielopoziomowa83. Zastęp: Woda Amanzi Abandajo, 12 DSH Żywioły84. Zastęp: Wolfgang, 16 Drużyna Starszoharcerska "Wilki" im. Szarych Szeregów85. Zastęp: Zawiszacy, 13 DSH "Załoga Rudego" im. Jana Bytnara86. Zastęp: Ziemia, 12 DSH Żywioły im. Mariusza Zaruskiego87. Zastęp: Żmija, 141 WDSH "Schron"88. Zastęp: Zośka, 72 Drużyna Harcerska "Panta Rhei"89. Zastęp: Żurawiejki, 328 WDHS Ordu

Wędrownicy

1. Zastęp: Anakondy, 3 Pabianicka Drużyna Harcerska im. płk. Jana Kilińskiego "Czarna Trójka"2. Zastęp: Delta Szwadron Super Cool Komando Wilków Alfa, 5 DW Wataha3. Zastęp: Glizdy, Im. Alka Dawidowskiego4. Zastęp: Matrioszki, 14 Drużyna Wędrownicza z Kamieńska5. Zastęp: Orizzante, 6 Lińska Drużyna Starszoharcerska im. V Wileńskiej Brygady AK6. Zastęp: Sprzysiężeni, 9 Sobieńska Drużyna Wędrownicza "Sprzysiężeni" im. Józefa Jezierskiego ps. "Aksak"7. Zastęp: TREK, Harcerski Krąg Akademicki TREK8. Zastęp: Vircassis, 9 PDW Diamir9. Zastęp: ZORZA, 7GDW "RIGEL"

PASSWORD RESET

REGISTER


LOG IN